Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2021
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Алгоритмізація та програмування

Частина тексту файла

Національний технічний університет України  «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Алгоритмізація та програмування 1: Базові концепції програмування ЗВІТ до лабораторної роботи № 7+8 Варіант 7 Дата «9» грудня 2021 Завдання Ознайомитись з алгоритмами перестановок елементів масивів та способами сортування масивів. У якості індивідуального завдання необхідно написати програмний код, що реалізує перестановку елементів масивів та сортування масивів. Звернення до елементів масиву реалізувати за допомогою вказівника на масив. Роздрукувати (вивести на екран) початковий масив та масив після виконання сортування. / / Короткий опис рішення Для виконання завдання 1, потрібно створити матрицю розмірністю 3, а потім переставити елементи за додатковою діагоналлю. Напочатку програми написано (#define SIZE 3), для більш зручного та зрозумілого коду. Створено масив, елементи якого належать до типу int. Ввід значень реалізовано з консолі, за допомогою вкладеного циклу та методу scanf. Далі цей масив виводиться за допомогою циклів for. Нижче створено вкладений цикл, у якому проходять перестановки елементів. Важливий момент: для того щоб цикл не переставляв елементи знову(при повторному проходженні одного і того же набору елементів) створено умову (i+j < SIZE), завдяки якій перестановки робляться лише з елементами, які вище додаткової діагоналі. Потім виводиться вже змінений масив. Для 2 завдання потрібно створити масив та заповнити його випадковими числами з заданого проміжку, ввести з консолі значення n та k, а потім відсортувати елементи масиву з n по k. Спочатку у користувача запитується кількість елементів, далі значення n, а потім k. У випадку введення некоректних чисел, програма виводить повідомлення о помилці. Масив заповнюється випадковими числами з проміжку [0;70]. Для цього використовується arr2[i]= rand() %71, srand(time(NULL)), а також напочатку програми встановлюється використання бібліотеки #include "time.h". Далі у програмі починається алгоритм сортування. Він працює на перебиранні елементів масиву, так якщо елемент менше наступного елементу, то елементи міняються місцями. Таким чином, елементи сортуються за спаданням. В кінці програми реалізовано виведення масиву. Блок-схема / / / / Результати роботи / Висновки: написано програму, яка переставляє елементи матриці за додатковою діагоналлю, а також сортує елементи масиву за спаданням на обраному користувачем проміжку. У коді використовується велика кількість циклів для виконання завдань. Програма враховує неможливі випадки та показує відповідні повідомлення о помилці. Код програми
Антиботан аватар за замовчуванням

10.06.2023 13:06

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини